طراحي اون چيزي نيست که به نظر ميرسه و ما فکر ميکنم و طراحي چيزيه که نشون ميده ما بايد چگونه کار کنيم

معيار کيفيت براي بعضي از مردم فقط محيطي است که در آن زندگي ميکنند ،‌ نه آرزوهايي که دارند

اگه من رو به عنوان اصلاح گر جهاني انتخاب کنند با چکش براي اينکار اقدام ميکنم

تمايز بين رهبر و پيرو نوآوريست 

شما نبايد از مشتري بپرسيد که چي ميخوان و به زور اون چيزي رو که ميخوان بهشون بديد ، بايد اون ها رو به سمت چيز هاي نو و جديد سوق بديد

گاهي اوقات شما فقط ميخوايد نوآوري کنيد و نميتوانيد، کاري که ميکنيد اشتباه است . کار بهتر اين است که براي حل مشکل خود به آن اعتراف کرده و از ديگران کمک بخواهيد

تقريبا ، اپل و همچنين دل تنها کساني هستند که فقط براي پول کار نميکنند ، اون ها فقط و فقط براي نو آوري کار ميکنند

بسياري از شرکت هاي موفق کار خود را از کم به زياد شروع کرده اند و شايدم اين انتخاب درست باشه . انتخاب يک مسير کاملا متفاوت از ساير مسير هاست ، براي مثال ما هميشه بر اين باور بوديم و هستيم که اگه در مقابل مشتريان يک محصول ايده آل و تمام استفاده رو بزاريم اون ها هم حاضر ميشن سر کيسه رو شل کنن

ما براي ساخت محصول بعديمون سه سال وقت داشتيم ، براي همين از مشتريامون پرسيديم چه چيزي رو نياز دارن و همچنين چه چيزو رو از ما ميخوان و در نتيجه ما کامپيوتري رو ساختيم که بر حصب گفته هاي مردم بود و اين کار تمام مشترياي ما رو خوشحال کرد ، منظور من اينه که نظر مشتري از همه چيز واجب تره

هيچ کس مردن را دوست ندارد ، حتي افرادي که معتقدن به بهشت ميرن هم از مرگ فرار ميکنن با اين حال مقصد همه ي ما مرگه هيچ کس و ناکسي نتونسته از اون فرار کنه و به اعتقاد من اين همون چيزيه که بايد باشه ، چون مرگ بهترين اختراع زندگي و خداونده ، مرگ عامل تغيير در زندگيه ، پاک کردن دوباره ي ما از گناهان براي قدم گزاردن در راهي جديد ، بالآخره روزي نوبت شماهم ميرسه ، ولي به تدريج ، به نوبت و طولاني ، براي همين نبايد وقت رو از دست بديم ، ببخشيد که اين صحبت ها رو ميکنم ، اما حرف راست گفتن داره

هر بار در حالي که بک محصول، انقلابي به پا ميکند و همه چيز را تغيير ميدهد بايد خوش شانس بود که در اين راه قدم گزارد … اپل بسيار خوش شناس بوده که چنديد محصول انقلابي را فقط براي خود و کار کنان خويش ثبت کرده است

اگر پول دار ترين آدم دنيا نيز بميرد براي من مهم نيست …. براي من مهم اينه وقتي به رختخواب برم که کار بسيار مهمي در طول روز انجام داده باشم

نوآوري به چيزي بيشتر از پول و ثروت ختم ميشود . هنگامي که اپل روي کار آمد ، آي بي ام در حال سودجويي بيشتر بود … نوآوري اينه که مردم به رهبري شما ايمان داشته باشند و شما رو قبول کنند

من از موفقيت مايکروسافت غمگين شدم — من هيچ مشکلي با اون ها ندارم ، اون ها توي قسمت هاي متعددي موفقن . مشکل من اينه که اونها سه برابر نرخ روز جهان محصولاتشون رو ميفروشن

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

برنامه نویس جدید Valerie سریر معرفت دبستان حضرت معصومه ده جشمه باربری وی آی پی موسسه حقوقی بین المللی کیمیای عدالت آور شرق از نصرت پند گیر ناتمامي